lt
en ru
Pradžia
En Ru

Vilniuje apdovanotas Metų renovacijos projektas

Šiandien aplinkos viceministras Marius Narmontas ir Būsto energijos taupymo agentūros direktorius Valius Serbenta pasveikino ir specialius apdovanojimus įteikė „Metų renovacijos projekto“ rinkimų nugalėtoju tapusio daugiabučio (Mickevičiaus g. 32, Vilnius) bendruomenei bei šio namo atnaujinimą administravusios įmonės „Atnaujinkime miestą“ atstovams.

Būsto energijos taupymo agentūra kartu su LR aplinkos ministerija jau kelerius metus iš eilės organizuoja Metų renovacijos projekto rinkimus, kurių pagrindinis tikslas – atskleisti visuomenei esminius renovacijos privalumus ir paskatinti gyventojus įsitraukti į daugiabučių namų atnaujinimo programą.

Šiemet Metų renovacijos projekto konkursui buvo atrinkti 2018 – 2019 m. atnaujinti daugiabučiai namai, geriausiai iliustruojantys pagrindines renovacijos naudas ir jos teikiamas galimybes. Po atviro balsavimo internete daugiausiai visuomenės simpatijų sulaukė trys iš aštuoniolikos rinkimuose dalyvavusių projektų, tarp kurių buvo ir sostinės daugiabutis, esantis Mickevičiaus g. 32, Vilnius.

En Ru