lt
en ru
Pradžia
En Ru

Specialiai „RESTAI 2019“ BETOS sukurtą interaktyvią programą išbandė ir aplinkos ministras

Specialiai „RESTAI 2019“ BETOS sukurtą interaktyvią programą išbandė ir aplinkos ministras

Interaktyvi renovacijos programa

Parodoje „RESTA 2019“ dalyvaujanti Būsto energijos taupymo agentūra (toliau – BETA) savo stende lankytojams siūlo unikalią galimybę – interaktyvios programos pagalba per keletą minučių susipažinti su pagrindiniais kompleksinės daugiabučio renovacijos komponentais ir sužinoti galimus energijos sutaupymus po renovacijos. 

Vienas svarbiausių specialiai „RESTAI 2019“ sukurtos programos elementų – interaktyvumas: kiekvienas šio įrankio naudotojas galės pats „atnaujinti“ daugiabutį – pakeisti langus, apšiltinti sienas bei stogą, pakeisti šilumos punktą ir tokiu būdu išsiaiškinti, kiek kiekviena iš tų priemonių gali padidinti namo energinį efektyvumą.

„Renovacijos procesas dar nemažai daliai žmonių atrodo sudėtingas ir sunkiai įgyvendinamas. Siekdami paneigti šiuos mitus, BETA specialistai kartu su išorės partneriais rado sprendimą – naujausių technologijų pagalba esminius renovacijos momentus pristatyti struktūrizuotai, trumpai ir patraukliai. Tikiu, kad šis interaktyvus sprendimas sulauks ne tik planuojančių atnaujinti daugiabutį dėmesio, bet ir visų kitų, siekiančių daugiau sužinoti apie galimybes taupyti šilumos energiją“, – tvirtina BETA direktorius Valius Serbenta.

BETOS stende apsilankęs ir interaktyvią programą išbandęs aplinkos ministras Kęstutis Mažeika teigė, kad tai puiki priemonė paprastai ir aiškiai pristatyti daugiabučių gyventojams renovacijos privalumus.

Šis interaktyvus sprendimas – tikrai ne vienintelė priežastis, dėl ko verta apsilankyti BETOS stende. Čia taip pat bus demonstruojama video medžiaga apie atnaujintus šalies daugiabučius, pristatoma naujausia informacija apie daugiabučių namų programos įgyvendinimą.

Visos parodos metu stende dirbs BETA specialistai, kurie galės atsakyti į visus lankytojams rūpimus klausimus, susijusius su daugiabučių renovacija.

En Ru