lt
en ru
Pradžia
En Ru

Parodoje „RESTA“ – interaktyvi programa, besidomintiems daugiabučių renovacija

Parodoje „RESTA“ dalyvaujanti Būsto energijos taupymo agentūra (toliau – BETA) savo stende lankytojams siūlo unikalią galimybę – interaktyvios programos pagalba per keletą minučių susipažinti su pagrindiniais kompleksinės daugiabučio renovacijos komponentais, sužinoti preliminarią renovacijos kainą bei apytikslius energijos sutaupymus po renovacijos.

Vienas svarbiausių specialiai „RESTAI“ sukurtos programos elementų – interaktyvumas: kiekvienas šio įrankio naudotojas galės pats „atnaujinti“ daugiabutį – pakeisti langus, apšiltinti sienas bei stogą, įstatyti naujas lauko duris – ir išsiaiškinti, kiek tai kainuoja.

„Renovacijos procesas dar nemažai daliai žmonių atrodo sudėtingas, sunkiai suvokiamas ir dar sunkiau įgyvendinamas. Siekdami paneigti šiuos mitus, BETA specialistai kartu su išorės partneriais rado sprendimą – naujausių technologijų pagalba esminius renovacijos momentus pristatyti struktūrizuotai, trumpai ir patraukliai. Tikiu, kad šis interaktyvus sprendimas sulauks ne tik planuojančių atnaujinti daugiabutį dėmesio, bet ir visų kitų, siekiančių daugiau sužinoti apie galimybes taupyti šilumos energiją“, – tvirtina BETA Projektų įgyvendinimo skyriaus vedėja Gintarė Burbienė.

Pasak G. Burbienės, šis interaktyvus sprendimas – tikrai ne vienintelė priežastis, dėl ko verta apsilankyti BETOS stende. Čia taip pat bus demonstruojama video medžiaga apie atnaujintus šalies daugiabučius, pristatoma naujausia informacija apie daugiabučių namų programos įgyvendinimą.

Visos parodos metu stende dirbs BETA specialistai, kurie galės atsakyti į visus lankytojams rūpimus klausimus, susijusius su daugiabučių renovacija.

En Ru