lt
en ru
Pradžia
En Ru

Marijampolėje apdovanotas Metų renovacijos projektas

Šiandien aplinkos ministras Kęstutis Mažeika ir Būsto energijos taupymo agentūros direktorius Valius Serbenta pasveikino ir specialius apdovanojimus įteikė „Metų renovacijos projekto“ rinkimų nugalėtoju tapusio daugiabučio (Jaunimo g. 7, Marijampolė) bendruomenei, šio namo atnaujinimą administravusios įmonės „Marijampolės butų ūkis“ atstovams bei Marijampolės miesto savivaldybei.  

Būsto energijos taupymo agentūra kartu su LR aplinkos ministerija jau kelerius metus iš eilės organizuoja Metų renovacijos projekto rinkimus, kurių pagrindinis tikslas – atskleisti visuomenei esminius renovacijos privalumus ir paskatinti gyventojus įsitraukti į daugiabučių namų atnaujinimo programą.

Šiemet Metų renovacijos projekto konkursui buvo atrinkti 2018 – 2019 m. atnaujinti daugiabučiai namai, geriausiai iliustruojantys pagrindines renovacijos naudas ir jos teikiamas galimybes. Po atviro balsavimo internete daugiausiai visuomenės simpatijų sulaukė trys iš aštuoniolikos rinkimuose dalyvavusių projektų, tarp kurių ir Marijampolės daugiabutis (Jaunimo g. 7).

En Ru