lt
en ru
Pradžia
En Ru

Artimiausiu metu – seminarai apie daugiabučių atnaujinimą 25 savivaldybėse

Š. m. spalio mėnesį 25 šalies savivaldybėse vyks nemokami seminarai, skirti supažindinti gyventojus su Daugiabučių namų atnaujinimo programa (toliau – Programa), jos teikiamomis galimybėmis bei pačiu renovacijos įgyvendinimo procesu.

Šių seminarų metu šalyje žinomi renovacijos ekspertai dalinsis teorinėmis ir praktinėmis žiniomis apie pasirengimą renovacijai, projekto rengimą ir  jo aptarimą su gyventojais, projekto derinimą, kreditavimą, statybos darbų pirkimą, namo atnaujinimo įgyvendinimo procesą ir t.t.

Spalio mėn. seminarai gyventojams, taip pat juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms vyks Klaipėdos miesto ir rajono savivaldybėse, Utenos, Biržų, Tauragės, Telšių, Plungės, Kelmės rajonuose bei kitose šalies savivaldybėse.

Artimiausi mokymai daugiabučių namų gyventojams – spalio 3 d. Šilalėje ir Šilutėje, spalio 4 d. – Pagėgiuose ir Tauragėje, spalio 9 d. – Rietave ir Gargžduose, spalio 10 d. – Klaipėdoje ir Neringoje.

Detalesnę informaciją apie BETA organizuojamų mokymų bei seminarų laiką, vietą, trukmę ir pan. galite rasti www.betalt.ltrubrikoje Mokymai.

En Ru