lt
en ru
Pradžia
En Ru

Artimiausi seminarai apie daugiabučių renovaciją – daugiau kaip 20 šalies savivaldybių

Jau kelerius metus iš eilės Būsto energijos taupymo agentūra (BETA) kartu su išorės ekspertais  visose šalies savivaldybėse organizuoja nemokamus seminarus, skirtus supažindinti gyventojus su Daugiabučių namų atnaujinimo programa (toliau – Programa), jos teikiamomis galimybėmis bei pačiu renovacijos įgyvendinimo procesu. Balandžio – birželio mėn. seminarai gyventojams vyks 21 – oje šalies savivaldybėje.

Šių seminarų metu renovacijos ekspertai dalinasi teorinėmis ir praktinėmis žiniomis apie pasirengimą renovacijai, projekto rengimą ir  jo aptarimą su gyventojais, projekto derinimą su BETA, kreditavimą, statybos darbų pirkimą, namo atnaujinimo įgyvendinimo procesą ir t.t.

„Įgyvendinant tokio masto programą kaip šalies daugiabučių atnaujinimas, būtina nuolatinė ir nepertraukiama komunikacija su svarbiausiais šio proceso dalyviais – daugiabučių gyventojais. Kaip rodo patirtis, seminarai, mokymai ar kito formato renginiai, suteikiantys tiesioginio kontakto galimybę, yra viena iš efektyviausių bendradarbiavimo formų, leidžiančių ne tik pristatyti Programą bei jos įgyvendinimo procesus, bet ir iš pirmų lūpų išgirsti jau esamas problemas, atsakyti į gyventojams rūpimus klausimus,“ – tvirtina BETA Projektų įgyvendinimo skyriaus vedėja Gintarė Burbienė.

Balandžio mėnesį seminarai gyventojams, taip pat juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms vyks 8 šalies savivaldybėse – Pasvalio ir Pakruojo (balandžio 6 d.), Radviliškio ir Panevėžio (balandžio 13 d.), Joniškio ir Šiaulių (balandžio 20 d.), Telšių bei Akmenės (balandžio 25 d.).

Detalesnę informaciją apie BETA organizuojamų mokymų bei seminarų laiką, vietą, trukmę ir pan. galite rasti www.betalt.lt rubrikoje Mokymai.

En Ru